1ο ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας Empty Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας

Δημοσίευση  Skatzoxoiros Παρ 13 Μάης 2011 - 14:24

Με αφορμή την έναρξη των πανελληνίων εξετάσεων και κρίνοντας επιτακτική την ανάγκη για ομαδική συγκέντρωση θετικής ενέργειας, αποφάσισα να δημιουργήσουμε αυτήν την τεράστια δεξαμενή . Ας βάλει ο καθένας μας από κάτι θετικό και αισιόδοξο που θα μπορεί να φανεί χρήσιμο και ενθαρρυντικό σε όποιον το έχει ανάγκη!!

Ξεκινώ λοιπόν προσφέροντας 5000 Τζάουλ θετικής ενέργειας... sunny
Skatzoxoiros
Skatzoxoiros
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2010
Ηλικία : 33

https://1spx.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας Empty Απ: Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας

Δημοσίευση  Skatzoxoiros Παρ 13 Μάης 2011 - 14:28

Και τονώνοντας το ηθικό με κάτι τέτοιο
Skatzoxoiros
Skatzoxoiros
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2010
Ηλικία : 33

https://1spx.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας Empty Απ: Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας

Δημοσίευση  Natalia Δευ 16 Μάης 2011 - 0:28

Ξόρκι για καλή τύχη
Υλικά:
1 κόκκινο κερί
1 μαύρο κερί
1 γκρι κερί
1 πορτοκαλί κερί
1 φούξια κερί

Οδηγίες:
Ανάψτε το κόκκινο κερί και πείτε: « Αυτός είμαι εγώ (το όνομά σας) και όλα όσα είμαι»
Ανάψτε το μαύρο κερί και πείτε: «Αυτή είναι η κακή μου η τύχη. Φύγε τώρα. Δεν είσαι πια ευπρόσδεκτη. Δεν θα κλάψω που φεύγεις.»
Ανάψτε το γκρι κερί και πείτε: «Αυτό εξουδετερώνει τυχόν υπολείμματα κακής ενέργειας. Γίνονται τίποτα τώρα.»
Ανάψτε το πορτοκαλί κερί και πείτε: « Αυτό το κερί αντιπροσωπεύει τις θετικές αλλαγές που πρόκειται να έρθουν στη ζωή μου. Τις υποδέχομαι με ανοιχτές αγκάλες.»
Ανάψτε το φούξια κερί και πείτε: « Υποδέχομαι την αλλαγή. Υποδέχομαι την επερχόμενη καλοτυχία.»
Τα κεριά πρέπει να μείνουν μέχρι να καούν τελείως.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα κεράκια δεν πρέπει να είναι αρωματικά!

Ξόρκι για καλή τύχη (για τους ποοολύ σκληρούς!)
Υλικά
7 τιρκουάζ πέτρες
1 πράσινο πουγκί

Οδηγίες
Σε Πανσέληνο βγάλτε τις πέτρες έξω να πάρουν ενέργεια για επτά ώρες. Πάρτε μετά τις πέτρες στα χέρια σας και πείτε: « Τύχη να είσαι γρήγορη, τύχη να είσαι καλή. Μέχρι το τυχερό επτά καλή τύχη να είσαι δική μου». Τοποθετείστε τις πέτρες σε ένα πράσινο πουγκί που θα το έχετε πάντα επάνω σας όπου και αν πηγαίνετε. Πετάξτε μία πέτρα σε κινούμενο νερό (θάλασσα ή ποτάμι) κάθε φορά που νιώθετε ανάγκη για καλή τύχη.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Δεν υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξετε.

Φυλακτό πυρετού (γιατί, μετράει η τύχη, μετράει και η υγεία)
"Ω Ακούραστε, Κοκ Κουκ Κουλ πάψε την Ταΐδα που γέννησε η Ταραύς, από κάθε ρίγος (παροξυσμού), είτε τριταίο (πυρετό) ή τεταρταίο (πυρετό) ή καθημερινό πυρετό ή ένα πυρετό μέρα παρά μέρα ή έναν νυχτερινό ή ακόμα ένα ήπιο πυρετό, επειδή είμαι ο προγονικός, ακούραστος Κοκ Κουκ Κουλ! Αμέσως, αμέσως! Γρήγορα, γρήγορα!"
ΠΡΟΣΟΧΗ! Να επαναλαμβάνετε το ξόρκι πριν και μετά το βούρτσισμα των δοντιών σας!

Μαγική επίκληση για δύναμη
"Πες δύο φορές Φνουνεβεη, δώσε σε μένα τη Δύναμή σου, Ιω Αβρασαξ, δώσε σε μένα τη Δύναμή σου, γιατί είμαι ο Αβρασαξ."
Πες το 7 φορές ενώ κρατάς τους δύο σου αντίχειρες.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Είναι ιδιαίτερα σημαντικός ο αριθμός που επαναλαμβάνεται το ξόρκι! Τυχόν λάθη μπορεί να αποδειχθούν μοιραία!

Και ένα εύθυμο τραγούδι για τους μουσικόφιλους...Πατήστε εδώ!
Natalia
Natalia

Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : δεν μπορώ να τον προσδιορίσω...κάπου στο διάστημα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας Empty Απ: Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας

Δημοσίευση  Skatzoxoiros Πεμ 9 Ιουν 2011 - 20:36

Kαι κάτι από τις κόκκινες καυτερές τσίλι πιπεριές ... Arrow Very Happy
Skatzoxoiros
Skatzoxoiros
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 05/10/2010
Ηλικία : 33

https://1spx.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας Empty Απ: Χώρος για συγκέντρωση θετικής ενέργειας

Δημοσίευση  Natalia Τρι 18 Οκτ 2011 - 4:53

Δεν είναι τραγούδι για θετική ενέργεια, αλλά για κόκκινο πιπέρι!
Μπουμ!

Υ.Γ.: Κανονικά στο τέλος κάνει ένα μεγάλο Μπουμ!
Natalia
Natalia

Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : δεν μπορώ να τον προσδιορίσω...κάπου στο διάστημα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης